Atbalsts

 

FotoRobs piedāvājums

Piedāvājam iegādāties fotogrāfijas šādās kategorijās: Abstrakts, Aktivitātes, Arhitektūra un interjers, Augļi un dārzeņi, Bizness, Cilvēki, Daba, Dzīvnieki, Ēdieni un dzērieni, Foni un faktūras, Lauksaimniecība, Pilsētas un valstis, Priekšmeti, Skaistums un mode, Svētki, Transports, Vēsture un piemiņa.

Fotogrāfijas iespējams iegādāties vairākos samzinātos izmēros, kā arī oriģinālā, maksimālā kvalitātē .jpg formātā un izmantot tās atbilstoši izvēlētajai licencei.

Fotogrāfiju izmantošanas tiesības (licences)

Fotogrāfijas izmantošanas tiesības ir atkarīgas no iegādātās licences veida. Lai vienkāršotu fotogrāfiju iegādi un tās izmantošanu, mēs piedāvājam tikai viena veida licenci - Royalty Free, kas iedalās divās apakšlicencēs - standarta licencē (Standarta (RF/ST)) un paplašinātajā (Paplašinātā (RF/EX)). Šīs RF apakšlicences atšķiras ar fotogrāfiju izmantošanas nosacījumiem.

Iegādājoties fotogrāfijas ar RF standarta licenci, jūs varat izvēlēties nepieciešamo fotogrāfijas izmēru, kā rezultātā būs atšķirīga tās cena. Savukārt, iegādājoties fotogrāfijas ar paplašināto RF licenci Jūs iegūsiet pilna izmēra fotogrāfiju ar atļauju to izmantot komerciāliem mērķiem.

Fotogrāfiju izdruka un suvenīru apdruka

FotoRobs piedāvā ne tikai iegādāties mūsu autoru fotogrāfijas, bet īpaši iepatikušās arī izdrukāt uz papīra vai izveidot suvenīrus ar foto apdruku. Izdruku piedāvājam formātos no 20x30 cm līdz pat 60x90 cm. Kā suvenīrus apdrukai Jūs varat izvēlēties nozīmīti, briļļu tīrāmo drāniņu, datorpekles paliktni, krūzīti, puzli un spilvenu.

Izmantojot FotoRobs sistēmu Jūs onlainā varat augšupielādēt un pasūtīt izdrukai un suvenīru apdrukai arī savas fotogrāfijas. Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums ir jāreģistrējas FotoRobs vietnē un savā lietotāja profilā jāizveido savs fotogrāfiju albums, kurā jāaugšupielādē savas fotogrāfijas un no tās jāpasūta izdruka vai apdruka.

Cenas

Fotogrāfiju iegādes cenas ir mainīgas, atkarībā no izvēlētā izmēra un licences.

Izdruku cena atšķiras, atkarībā no tā, vai Jūs pasūtīsiet drukai mūsu autoru fotogrāfju vai savu.

Suvenīru apdruku cenas ir vienādas, neatkarīgi no tā, vai Jūs pasūtīet apdruku ar savu vai mūsu fotogrāfiju.

Kā lietot FotoRobs?

Reģistrācija

Kad esat nolēmis lietot mūsu fotobankas servisa pakalpojumus, Jums obligāti ir jāreģistrējas FotoRobs sistēmā. Reģistrējoties mēs neprasīsim nekādus sensitīvus personas datus, kā vien tos, kas nepieciešami pasūtījuma apstrādei, piemēram, vardu, uzvārdu, e-pastu, tālruņa numuru un adresi.

Reģistrēties Jūs varat divos veidos - izvēloties savu lietotāja vārdu vai izmantojot savu Facebook.com kontu.

Fotogrāfiju iegāde

Pasūtījumu apstrādei mēs izmantojam tādu pašu tehnoloģiju kā jebkurā internetveikalā - Jums no kataloga jāizvēlas prece (fotogrāfija), uzklikšķinot uz tās, jāizvēlas nepieciešamā licence vai izdruka, vai apdruka un jāpievieno tā grozam.

Vienu un to pašu fotogrāfiju ievietot pasūtījumu grozā var atkārtoti, izvēloties citus parametrus, piemēram, Jūs vēlaties to iegādāties, izmantojot RF licenci, un arī izdrukāt vai apdrukāt kādu suvenīru. Katra ievietošana grozā rezultātā būs kā atsevišķa pozīcija pie pasūtījuma.

Pasūtot fotogrāfijas izdrukai vai jebkuram citam pasūtījumam, kuram ir papildus parametri, Jūs tās varēsiet izvēlēties izlecošajā logā, kad uzklikšķināsiet pogu "Ievietot grozā". Šajā brīdī pasūtījums tiek pievienots grozam ar noklusētajiem parametriem. Ja papildus parametri Jūs apmierina tad Jūs varat vienkārši logu aiztaisīt ciet vai noklikšķināt uz brīvā laukuma. Taču, ja veiksiet izmaiņas, tad Jums obligāti ir jānospiež viena no krāsainajām pogām, jo tikai tad, izmaiņas stāsies spēkā. Katrā ziņā, Jūs, pirms pasūtījuma noformēšanas, grozā vēl ir iespēja nepieciešamās izmaiņas veikt.

Savu fotogrāfiju augšupielāde un pasūtīšana izdrukai un apdrukai

Pasūtot izdrukai vai apdrukai savas fotogrāfijas, metode ir savādāka, nekā pasūtot mūsu fotogrāfjas - līdz pasūtījuma ievietošanai grozā, visas darbība notiek Jūsu lietotāja konta sadaļā.

Jums jādodas uz sadaļu "Fotolaboratorija" un jāveic fotogrāfiju augšupielāde:

Ieteikums no mums - nepārforsējiet ar failu izmēriem, jo nepieciešamais izmērs 10x15 cm izdrukai 300 dpi izškiršanā ir tikai 1181x1772 px, t.i. tikai aptuveni 2 megapikseļi. Respektīvi 16 megapikseļu attēls 10x15 cm izdrukā izskatīsies tieši tāpat kā 2 megapikseļu attēls. Labāk pirms augšupielādes samaziniet izmēru un process notiks raitāk. Protams, lielāka izmēra drukai nepieciešams fails ar augstāku izšķiršanas spēju - 60x90 cm izdrukai uz 300 dpi pat 75 megapikseļu fails, taču pieredze rāda, ka arī 16 megapikseļu izdruka šādā formātā ir kvalitatīva, jo lielas fotogrāfijas, tāpāt kā gleznas mēs taču neskatāmies no tuva attāluma.

Pasūtījuma noformēšana

Kad pasūtījuma grozā ir ievietotas visas vēlamās fotogrāfijas, izdruku vai apdruku pasūtījumi, laiks pasūtījumu noformēt.

Visu informāciju - savus veiktos pasūtījumus, tā statusus, pasūtīto fotogrāfiju lejupielādes hipersaites, Jūs varat redzēt savā profilā.

Fotobanka 'FotoRobs'

Latvijas fotobanka/mikrostoks ar plašu ilustratīvo attēlu klāstu.
Tikai profesionālu fotogrāfu labāko darbu kolekcijas.

Tālrunis: +371 29295025